wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Negocjuj cenę produktów!
Wybór producenta
Kontakt
 • Sklep Obuwniczy ASPENA
  ul. Piłsudskiego 3
  38-500 Sanok
  NIP: 6871001626
 • E-mail:kontakt@aspena24.pl
 • Telefon(+48) 881 207 288
  (+48) 881 207 283
 • Godziny działania sklepuPoniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.30 Sobota: 9.00 - 13.30
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Negocjuj cenę produktów!

Negocjuj cenę!

Jeżeli Twoim zdaniem cena interesującego Cię towaru jest za wysoka i znalazłeś/aś sklep, w którym ten sam produkt kosztuje mniej niż u nas – poinformuj nas o tym! A na pewno nasza oferta będzie lepsza i korzystniejsza niż wszystkie! Rabat, jaki możesz otrzymać, jest uzależniony od wielu czynników, np. formy płatności oraz wysokości kwoty zakupu.Jak negocjować cenę?

Przy każdym produkcie, obok zdjęcia i tuż pod ceną, znajduje się przycisk Negocjuj cenę produktu. Po kliknięciu otwiera się okno pozwalające na przesłanie do nas wiadomości z Państwa propozycją. 
Z opcji tej należy skorzystać zawsze gdy: 
- składają Państwo duże zamówienie i chcą wynegocjować korzystną cenę lub darmowy transport, 
- znaleźli Państwo ten sam produkt taniej u konkurencji, 
- przymierzają się Państwo do dużych zakupów i chcą uzyskać atrakcyjną ofertę, 
- targowanie mają Państwo we krwi i nie odpuszczą takiej okazji :) Wszystkim, którzy wyrażą zainteresowanie opcją negocjacji odwdzięczymy się zaproponowaniem możliwie najkorzystniejszego rozwiązania. Nie obiecujemy, że zawsze będziemy w stanie sprostać postawionym wymaganiom. Jednak jeśli tylko pojawi się szansa i pole do negocjacji z pewności zostaną Państwo do niej zaproszeni. W Aspena24 każdy może liczyć na poważne traktowanie. Wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa potrzeby. 
Dla nas wszyscy są równi, a każdy jest tak samo ważny. 

Pamiętając o tym zapraszamy Państwa do częstych negocjacji podczas zakupów w naszym sklepie internetowym www.aspena24.pl

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Zadaj pytanie on-line